חדר מלח ברמת גן

רמת גן היא עיר גדולה וצפופה וכמו ערים אחרות במרכז הארץ סובלת מריכוז של פיח ועשן וכך באוויר אותו אנו נושמים יש מזהמים רבים. כתוצאה מכך המערכת החיסונית נחלשת ואנשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה נפגעים מכך במיוחד. כיום לרבים באזור המרכז, כמו גם ברמת גן, יש כבר שתי מכוניות והתחבורה הציבורית גם כן לא מוסיפה לאיכות האוויר שאנו שואפים לקרבנו.

יש לא מעט אנשים וילדים שבגיל צעיר שסובלים מבעיות במערכת הנשימה, כרוניות או שלא כרוניות, כמו למשל אסטמה ואלרגיות וזיהום האוויר העירוני מחמיר את המצב. בעיות  במערכת הנשימה המוכרות לנו היטב הן גודש באף, נזלת כרונית וסינוסיטיס, שיעול כתוצאה ממחלה או עישון, ברונכיטיס, חרחורים ועוד.

חדרי מלח ברמת גן - הפתרון היעיל לבעיות נשימה

חדרי המלח ברמת גן עושים שימוש במשאב טבעי שאותו כולנו מכירים ולו יכולות ריפוי. אחת הנטיות של המלח היא לספוח נוזלים אליו. תהליך זה מנקה את דרכי הנשימה ואת הריאות ומקל על הנשימה. האוויר בחדר מלח רווי במינרלים וביונים שליליים – אטומים חיוניים עבור מערכת החיסון ועבור שלל מערכות בגוף.

המלח מחזק את המערכת החיסונית באמצעות היונים השליליים שהופכים את השפעת היונים החיוביים. כיצד? באמצעות התכונות אנטי בקטריאליות של המלח. היונים השליליים הנפלטים ממנו קוטלים חיידקים רבים הנמצאים באוויר. חיידקים שגורמים גם לאלרגיות, קושי נשימה וקוצר נשימה. על ידי מתן פתרון לבעיות הנשימה חדר המלח גם מסייע לשינה איכותית יותר.

איך נראה חדר מלח?

בחדרי המלח ברמת גן של SALTROOM תיכנסו לחדר עם אריחים המכילים מלח ורצפה העשויה מלח. מכל עבר תהיו מוקפים ברסיסי מלח ובאוויר נקי, איכותי ואנטיבקטריאלי.

האם הטיפול בחדרי מלח מתאים לתינוקות?

כאמור מלח הוא תוצר של הטבע ונשימה של רסיסי המלח הנפלטים בחדר מלח בטוחים לשאיפה עבור כל גיל. אדי המלח סופחים את הנוזלים שהצטברו בריאות ובאף שגורמים לסבל אצל תינוקות וילדים ומייבשים את הנזלת או ליחה שהצטברה בריאות. היונים השליליים המפוזרים באוויר החדר מספקים תחושת רוגע והתינוק או הילד ירגישו נינוחים להיות בו.

חדרי מלח ברמת גן

רמת גן אחת הערים הוותיקות בישראל, ממוקמת במישור החוף המרכזי כבר בת 99 שנה.
רמת גן מוכרת בפארק הלאומי המקסים שלה, אצטדיון רמת גן לחובבי הכדורגל, יש בה את אחת האוניברסיטאות המוכרות בארץ, אוניברסיטת בר-אילן ואזור עסקים מפותח מאד באזור בורסת היהלומים.

באמצעות שימוש קבוע בחדרי מלח של SALTROOM האוויר אותו תשאפו לריאות שלכם יהיה נקי, רווי מינרלים ויחד עם היונים השליליים וספיחת רעילים תוכלו ליהנות מיכולות הריפוי של המלח ואופן השימוש בו בחדר.

לשיפור באיכות חייכם או של ילדיכם השאירו פרטים.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן