חדר מלח ברמת גן

רמת גן היא עיר גדולה וצפופה וכמו ערים אחרות במרכז הארץ סובלת מריכוז של פיח ועשן וכך באוויר אותו אנו נושמים יש מזהמים רבים. כתוצאה מכך המערכת החיסונית נחלשת ואנשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה נפגעים מכך במיוחד. כיום לרבים באזור המרכז, כמו גם ברמת גן, יש כבר שתי מכוניות והתחבורה הציבורית גם כן לא מוסיפה לאיכות האוויר שאנו שואפים לקרבנו.

יש לא מעט אנשים וילדים שבגיל צעיר שסובלים מבעיות במערכת הנשימה, כרוניות או שלא כרוניות, כמו למשל אסטמה ואלרגיות וזיהום האוויר העירוני מחמיר את המצב. בעיות  במערכת הנשימה המוכרות לנו היטב הן גודש באף, נזלת כרונית וסינוסיטיס, שיעול כתוצאה ממחלה או עישון, ברונכיטיס, חרחורים ועוד.

חדרי מלח ברמת גן - הפתרון היעיל לבעיות נשימה

חדרי המלח ברמת גן עושים שימוש במשאב טבעי שאותו כולנו מכירים ולו סגולות רבות. אחת הנטיות של המלח היא לספוח נוזלים אליו. תהליך זה מהווה פתרון אלטרנטיבי לניקוי דרכי הנשימה והריאות ומקל על הנשימה. האוויר בחדר מלח רווי במינרלים ויונים שליליים – אטומים חיוניים עבור מערכת החיסון ועבור שלל מערכות בגוף.

המלח מחזק את המערכת החיסונית באמצעות היונים השליליים שהופכים את השפעת היונים החיוביים. כיצד? באמצעות התכונות אנטי בקטריאליות של המלח. היונים השליליים הנפלטים ממנו קוטלים חיידקים רבים הנמצאים באוויר. חיידקים שגורמים גם לאלרגיות, קושי נשימה וקוצר נשימה. חדר המלח הוא פתרון אלטרנטיבי להקלה בסימפטומים של בעיות נשימה, ובכך גם עשוי להוות פתרון משלים לסובלים מבעיות שינה כתוצאה מאותם סימפטומים.

איך נראה חדר מלח?

בחדרי המלח ברמת גן של Saltroom תיכנסו לחדר עם אריחים המכילים מלח ורצפה העשויה מלח. מכל עבר תהיו מוקפים ברסיסי מלח ובאוויר נקי, איכותי ואנטיבקטריאלי.

האם הטיפול בחדרי מלח מתאים לתינוקות?

כאמור מלח הוא תוצר של הטבע ונשימה של רסיסי המלח הנפלטים בחדר מלח בטוחים לשאיפה עבור כל גיל. לאדי המלח סגולות ספיחת נוזלים שמצטברים באזור הריאות והאף, ומייבשים ליחה או נזלת שמצטברת במערכת הנשימה. עם זאת, חשוב להתיייעץ עם רופא המשפחה או רופא הילדים, להתאים עבור הילד את הטיפול המתאים, ולהיעזר בשיטות רפואה אלטרנטיביות במקרה הצורך.

חדרי מלח ברמת גן

רמת גן אחת הערים הוותיקות בישראל, ממוקמת במישור החוף המרכזי כבר בת 99 שנה.
רמת גן מוכרת בפארק הלאומי המקסים שלה, אצטדיון רמת גן לחובבי הכדורגל, יש בה את אחת האוניברסיטאות המוכרות בארץ, אוניברסיטת בר-אילן ואזור עסקים מפותח מאד באזור בורסת היהלומים.

באמצעות שימוש קבוע בחדרי מלח של SALTROOM תוכלו ליהנות מאוויר נקי, רווי מינרלים ויחד עם היונים השליליים וספיחת רעילים, תוכלו ליהנות מסגולותיו הרבות של המלח ואופן השימוש בו בחדר.

אם אתם מעוניינים לנסות את שיטות הרפואה האלטרנטיבית הטבעית, השאירו פרטים.

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף