חדרי מלח - אתר בעברית Saltrooms - english
חיפוש

רוצים לדבר איתנו?

מיטת מלח - טיפול יחודי ובלעדי ....לטיפול פרטני בבעיות נשימה עור ,מתח ולחץ

 מיטת מלח ניתן למצוא ברשת חדרי המלח בלבד שהינה היבואנית הבלעדית של המיטה לארץ ...
מיטת המלח היא מיטה עשויה מפלסטיק, וללא שאר חומרים שיכולים לגרום לתגובה אלרגית. למיטה יש דלת שנסגרת ומאפשרת סגירה הרמטית. המיטה היא סטרילית לגמרי והאטימות המרבית שלה מונעת יציאת של רסס המלח שחשוב לצורך הטפול ברמה מדוייקת המיטה מצויידת במערכת שמע מתקדמת כאשר המטופל נכנס למיטה הוא " מתנתק " מן הסובב אותו מה שגורם לרגיעה ואיזון המערכות בגוף .

האוויר הנכנס אל המיטה עובר דרך מסננים המטהרים אותו ומונעים כניסת אבק  שדרכם נכנס אל המיטה אוויר נקי. בנוסף, בתוך המיטה ישנו הלוגנרטור שמזרים תרסיס מלח לחלל המיטה , הטיפול נקבע בצורה פרטנית ומכוייל ע"י מפעיל המיטה בהתאם לצורכו האישי של המטופל בהתאם לסוג הבעיה ממנה הוא סובל , ומשום שהמיטה סגורה הרמטית, התרסיס לא ידלוף החוצה וכך האפקט הרפואי אשר מתקבל מהטיפול יהיה הטוב ביותר והמדוייק ביותר אפילו יותר מכל חדר מלח הקיים בעולם .
מיטת המלח נועדה לאדם אחד בלבד, אך  יכולה להכיל גם מבוגר וילד אחד. מיטת מלח היא בטיחותית , וניתן לצאת ממנה בכל רגע נתון ,  
הטיפול המתאפשר במיטה הינו טיפול פרטני ואישי משום שהן סגורות ואישיות וממוקמות בחדר נפרד שאינו חדר מלח וכך מתאפשר למטופל להיכנס אל תוך המיטה בלבוש מינימלי שאף מגביר את אפקט הטיפול משום שהמלח בא במגע ישיר עם העור מה שעוזר במידה רבה להקלה בכל בעיות העור .

בעיות עור : 
אסטמה של העור ( אטופיק דרמטיטיס) 
פסוריאזיס
אקנה ,צלוליט
 
בעיות נשימה :
להפרעות בנתיבי אוויר חסומים 
למניעת וטיפול של הצטננות
נקוי נתיבי אוויר  כתוצאה מזיהום אוויר ,זיהומי ונזקי עישון
אלרגיות, עם השפעה על הגרון האוזן, האף, הסינוסים (כגון: קדחת השחת)
אסטמה, מחלות ריאות חסימתית כרונית, דלקת ריאות, ברונכיטיס, סיסטיק פיברוזיס
מחלות פיברליות (נזלת, סינוסיטיס, דלקת הלוע, הגרון)

טיפול במיטת מלח יכול גם להקל ולהועיל ב : 
עייפות כרונית .
תשישות ומתח יתר על המידה.
דיכאון 
לחץ ומתח, 
הפסקת עישון 

מיטות מלח עוזרות לטפל בבעיות דרכי הנשימה ובבעיות עור ממש כמו חדרי מלח ואף הבצורה מהירה וטובה אף יותר ומי שמעוניין יכול לרכוש לעצמו אחת וכך לבצע את הטיפול לו הוא זקוק בזמן שמתאים לו ובפינה הפרטית שלו בבית. מי שהמחשבה על היסגרות בתוך תא קטן מלחיצה אותו תמיד יכול ללכת אל חדר מלח, או אפילו לקנות חדר מלח אישי.
הבא
מיטת מלח 1
מיטת מלח 2
מיטת מלח 3
מיטת מלח 4
הקודם