חדר מלח באשדוד

בתקופה המודרנית אנו סובלים מנשימת אוויר מזוהם. זיהום אוויר שנגרם כתוצאה משימוש בכלי רכב וכלי שיט המפזרים עשן ופיח באוויר וגם כזה שמגיע ממתקני תעשייה מסוגים שונים. באשדוד זיהום האוויר עלה בשנים האחרונות באופן משמעותי ולא רק בגלל פיח כמו בערים אחרות בארץ אלא בעקבות פעילות בתי הזיקוק בעיר ומתקן קליטת הגז הטבעי בו מתבצעים קידוחים ימיים הפולטים לאוויר גורמים מזהמים. בין החומרים שנפלטים לאוויר הוא הבנזן הגורם בין היתר לאנשים לחלות בסרטן.

החומרים המסוכנים הנפלטים לאוויר יכולים לפגוע באיכות הנשימה שלנו וגרוע מכך להחריף את הסימפטומים של מי שמכם הסובל מבעיות במערכת הנשימה.

את הגורמים המזהמים אין ביכולתנו לנטרל, אם כן מה בכל זאת יש בידנו לעשות בנדון?

באמצעות טיפול בחדר מלח. חדרי המלח הם פתרון מהפכני עבורכם לטיפול בהן ושיפור משמעותי באיכות חייכם.

האיכויות של משאב טבעי זה מספקות לכן נשימה של אוויר נקי כזה המדמה אוויר בריא במכרות מלח באירופה ומרכיבי רסיסי המלח באוויר מחטאים ומסייעים לנקות את דרכי הנשימה.

מתי תצטרכו טיפול בחדרי מלח?

אם אתם סובלים מאסטמה או בעיות אחרות במערכת הנשימה חדר מלח יכול לסייע לכם פלאים. כמו כן הוא יכול להוות כלי להקלה משמעותית עבור מי שסובל מסינוסיטיס, אלרגיות, נזלת אלרגית, קוצר נשימה והצטברות של ליחה ושיעול הנובע מעישון. גם למי שסובל מברונכיאקטזיס, מצב בו דרכי האוויר מתרחבים יתר על המידה ובכך מצטברת ליחה והמצב מעלה את הסיכוי של היווצרות מזהמים. בנוסף, חדר מלח ובו מסייע בחיזוק המערכת החיסונית. הנתרן והכלור באוויר המלחי מנקים ביסודיות את מערכת הנשימה.

כיצד חדר מלח באשדוד עוזר לבעיות בנשימה?

הטיפול בבעיות נשימה באמצעות חדרי מלח של SALTROOM מתבסס בין היתר על ספיחת הנוזלים, תכונה בולטת של מלח הידוע ביכולתו לספוג רעלים ונוזלים מהגוף. על ידי כך הוא מנקה את מערכת הנשימה.

כמו כן האוויר מכיל יונים שליליים אשר מטהרים את האוויר מחיידקים מה שמאפשר לכם לשאוף אוויר בריא ובכך לנשום בקלות יותר ולחזק את המערכת החיסונית.

חדרי מלח באשדוד

אשדוד נמצאת במישור החוף הדרומי היא עיר ימדהימה, בה השקיעו רבות בעשור האחרון וזה ניכר. הנמל בעיר מהווה את אחד מאבני הבוחן שלה. האוכלוסייה באשדוד מגוונת ויחד עם זאת אחוז העולים בה הוא מהגבוהים בישראל.

בחדר מלח באשדוד האריחים מכילים מלח והרצפה העשויה מלח. נשמע יוצא דופן ומיוחד נכון? חברת  SALTROOM בעלת ידע נרחב וניסיון עשיר בתחום בנו חדרים כאלו באשדוד עבורכם. האוויר שתנשמו בחדר מכיל רסיסי מלח איכותי שמכילים יותר מ-98% אחוז נתרן וכלור. רסיסים אלה בעת חדירתם לדרכי הנשימה מקלים משמעותית למי שסובל מבעיות במערכת זו ובעזרתם המערכת עוברת חיטוי.

לשיפור באיכות חייכם או של ילדיכם השאירו פרטים.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן