חדר מלח באשדוד

בתקופה המודרנית אנו סובלים מנשימת אוויר מזוהם. זיהום אוויר שנגרם כתוצאה משימוש בכלי רכב וכלי שיט המפזרים עשן ופיח באוויר וגם כזה שמגיע ממתקני תעשייה מסוגים שונים. באשדוד זיהום האוויר עלה בשנים האחרונות באופן משמעותי ולא רק בגלל פיח כמו בערים אחרות בארץ אלא בעקבות פעילות בתי הזיקוק בעיר ומתקן קליטת הגז הטבעי בו מתבצעים קידוחים ימיים הפולטים לאוויר גורמים מזהמים. בין החומרים שנפלטים לאוויר הוא הבנזן הגורם בין היתר לאנשים לחלות בסרטן.

החומרים המסוכנים הנפלטים לאוויר יכולים לפגוע באיכות הנשימה שלנו וגרוע מכך להחריף את הסימפטומים של מי שמכם הסובל מבעיות במערכת הנשימה.

את הגורמים המזהמים אין ביכולתנו לנטרל, אם כן מה בכל זאת יש בידנו לעשות בנדון?

באמצעות טיפול בחדר מלח. חדרי המלח הם פתרון אלטרנטיבי משלים להתמודדות עם סימפטומים שמקורם בבעיות נשימה שונות.

חדרי מלח מספקים אוויר נקי לנשימה, המדמה אוויר במכרות מלח באירופה. רסיסי המלח הנמצאים באוויר מחטאים ומהווים חלק מהטיפול המשלים עבור בעיות במערכת הנשימה.

מתי תצטרכו טיפול בחדרי מלח?

אם אתם סובלים מאסטמה או בעיות אחרות במערכת הנשימה, חדר מלח הוא פתרון משלים לבעיות אלו. כמו כן הוא יכול להוות פתרון אלטרנטיבי להקלה בתופעות סינוסיטיס, אלרגיות, נזלת אלרגית, קוצר נשימה והצטברות של ליחה ושיעול הנובע מעישון. גם למי שסובל מברונכיאקטזיס, מצב בו דרכי האוויר מתרחבים יתר על המידה ובכך מצטברת ליחה והמצב מעלה את הסיכוי של היווצרות מזהמים. חדר המלח יכול גם להוות פתרון משלים לצורך חיזוק המערכת החיסונית וניקוי מערכת הנשימה.

כיצד חדר מלח באשדוד עוזר לבעיות בנשימה?

הטיפול בבעיות נשימה באמצעות חדרי מלח של SALTROOM מתבסס בין היתר על ספיחת הנוזלים, תכונה בולטת של מלח הידוע ביכולתו לספוג רעלים ונוזלים מהגוף. כמו כן האוויר בחדר המלח מכיל יונים שליליים אשר מטהרים את האוויר מחיידקים, מה שמאפשר לשאוף אוויר בריא ונקי. טיפול זה מהווה פתרון אלטרנטיבי משלים למעוניינים בניקוי מערכת הנשימה וחיזוק המערכת החיסונית.

חדרי מלח באשדוד

אשדוד היא עיר מדהימה הנמצאת במישור החוף הדרומי. בשנים האחרונות העיר עברה שדרוגים והשקעה מרובה, וזה ניכר. הנמל בעיר מהווה את אחד מאבני הבוחן שלה. האוכלוסייה באשדוד מגוונת ויחד עם זאת אחוז העולים בה הוא מהגבוהים בישראל.

בחדר מלח באשדוד, האריחים מכילים מלח והרצפה העשויה מלח. נשמע יוצא דופן ומיוחד נכון? חברת SALTROOM בעלת ידע נרחב וניסיון עשיר בתחום בנו חדרים כאלו באשדוד עבורכם. האוויר בחדר מכיל רסיסי מלח איכותי שמכילים יותר מ-98% אחוז נתרן וכלור. המלח ורכיביו בעלי סגולות ניקוי ומהווים פתרון אלטרנטיבי וטבעי לסובלים מבעיות נשימה.

אם אתם מעוניינים לנסות את שיטות הרפואה האלטרנטיבית הטבעית, השאירו פרטים.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

# פרטים וייעוץ ופרטים בנושא חדר מלח, ללא התחייבות

# מאמרים נוספים

טיפול בברונכיטיס
כל מה שצריך לדעת על ברונכיט

הברונכיט היא דלקת שמתמקדת בסמפונות, כאשר ראוי להבדיל בין שני הסוגים שקיימים: ברונכיט כרונית (אינה מדבקת) וברונכיט אקוטית (כן מדבקת ונגרמת בעקבות וירוס או זיהום

קרא עוד »
נזלת כרונית וחדרי מלח
איך להיפטר מהליחה?

מצד אחד מדובר בתופעה מאוד טבעית ונפוצה (בעיקר בעונות המעבר) ומצד שני מדובר בתופעה שמובילה לחוסר נוחות ושמצריכה טיפול נקודתי והתייחסות. אי לכך גם אם

קרא עוד »
נגישות

פתרון טבעי למגוון בעיות בריאותיות

השאירו פרטים ונשוב אליכם עם מידע נוסף , ללא התחייבות. כי הבריאות שלכם היא לפני הכל.

התחל שיחה
למידע נוסף