חדר מלח בכפר סבא

הרעיון של חדרי מלח שואב השראה מתרגול ריפוי היסטורי ששגשג במהלך המאות ה-18 וה-19 בתוך מכרות המלח של מזרח אירופה. בתקופה זו, נזירים טיפלו בחולים עם מחלות בדרכי הנשימה על ידי טבילתם במערות ובמכרות מלח, שם היו מקיימים אינטראקציה עם אבני מלח ושואפים אוויר רווי מלח. יש לציין, אפילו במאה ה-18, היה ברור שאנשים העובדים במכרות מלח חוו פחות מחלות נשימה בהשוואה לאוכלוסייה הכללית. זה הוביל לאימוץ הנרחב של שהות מכרה מלח כשיטת טיפול מועדפת.

היתרונות של טיפול בחדר מלח

חדר מלח טומן בחובו סביבה מלאה באלמנטים של מלח. האריחים עשויים ממלח ברמה גבוהה, הרצפה עשויה ממלח, והחדר מעוטר באלמנטים כמו מנורת מלח. האדם בתוך חדר המלח מוקף באוויר המלא בשברי מלח איכותי המתגאה בריכוז של למעלה מ-98 אחוזי כלור ונתרן. בעיקרו של דבר, החלל הזה מחקה את האווירה של מכרות מלח, ומחקה את מקורות המלח שלו ממכרות מזרח אירופה.

מלח בעל תכונות מובנות של ספיגת לחות וטיהור טבעי. זה מגביר את נוכחותם של יונים שליליים, ומספק גישה משלימה לשיפור המערכת החיסונית. בשילוב עם היתרונות האלטרנטיביים שמספק חדר המלח, עצם שהייה בחלל זה מציעה רוגע ותחושת הנאה. היום, תוכלו למצוא חדרי מלח, כמעט בכל עיר גדולה בישראל.

מי צריך טיפול בחדר מלח בכפר סבא

חדרי מלח משמשים פתרון משלים לילדים ומבוגרים כאחד המתמודדים עם אתגרים נשימתיים שונים כגון ברונכיטיס, אלרגיות בדרכי הנשימה, אסטמה, בעיות ריר, נזלת כרונית ועוד. חדרים אלה מציגים גם דרך חלופית לחיזוק מערכת החיסון. היתרונות של צורת טיפול זו הם אכן רבים. הסביבה המבוקרת של חדר המלח לא רק נוחה יותר לשהייה אלא גם ניתנת להתאמה אישית למטופלים על ידי ויסות קפדני של חלוקת הנתרן כלוריד בכל החלל. בנוסף, נוכחותם של יונים שליליים בחדר עמוס המלח, בדומה לאלה המצויים בסביבה הררית או במערות, מציעה אלטרנטיבה טבעית לחיזוק הגוף, משלימה טיפולים לבעיות בריאותיות שונות, ומקלה על תסמינים הקשורים לנשימה הן אצל מבוגרים והן יְלָדִים.

חדרי מלח בכפר סבא

כפר סבא ניצבת כעיר מרכזית באזור דרום השרון, המאופיינת באוכלוסיה המגוונת העולה על מאה אלף תושבים. חשוב שגם תושבי כפר סבא והישובים הסמוכים יוכלו להנות מטיפול בחדר מלח איכותי קרוב לבית. כמרכז עירוני משגשג המתגאה במגוון של פארקים, מוסדות חינוך ואזור תעשייה יצרני, ברור הצורך במקלט הכולל אוויר טהור ומבוקר לטיהור נשימתי.

איפה לעבור טיפול בחדר מלח

העיסוק בטיפול בחדר מלח מחייב מומחיותם של אנשי מקצוע הבקיאים בהפעלת חדרי המלח והשפעתם על בריאות הנשימה. חברת Saltroom מתגאה ברשת חדרי מלח כמעט בכל הערים הגדולות בישראל. חדרי המלח שלנו מעוצבים בקפידה כדי להציע את היתרונות המרבית של טיפול אלטרנטיבי מגמתי זה, המותאם לדרישות הייחודיות של כל מטופל.

לקבלת הדרכה והמלצות בהתאמה אישית לטיפול המתאים ביותר, אנא שתפו את פרטיכם בטופס המופיע למטה.

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף