חדר מלח בנתניה

טרנד חדרי המלח כבר מזמן איננו רק טרנד חולף ונראה שהוא כאן כדי להישאר. ברשת ניתן לחפש חדרי מלח לפי עיר ולגלות שיש 19 חדרי מלח בנתניה לבדה, בה יש סך הכל כ-200 אלף תושבים ושטחה 28 קילומטר רבוע. כך, כמעט בכל עיר בישראל הוקמו חדרי מלח והם מהווים טיפול אלטרנטיבי לבעיות בדרכי הנשימה וחיזוק המערכת החיסונית.

מהו חדר מלח?

חדר מלח הוא חדר הבנוי מלבני מלח, לאורך כל הקירות והרצפה, שיובאו במיוחד ממכרות מלח מעומק האדמה. במלח מצויה כמות גבוהה של נתרן כלורי, ובאמצעותו ניתן לספק טיפול משלים למבוגרים ולילדים הסובלים מבעיות נשימה. החדר עצמו מעוצב בקפידה כדי להשרות אווירה נעימה ומרגיעה לכל המטופלים בחדר. טיפול זה הוא טיפול אלטרנטיבי משלים באמצעות רכיבים טבעיים בלבד, שמטרתם להקל בסימפטומים של בעיות נשימה.

מה מיוחד בחדרי המלח בנתניה?

כאמור, אם תחפשו חדר מלח לפי עיר, תמצאו את חדרי המלח של הספקים שלנו. את חדרי המלח הטיפוליים שלהם בונים מלבני מלח טהור המופקים ממעבה האדמה בהרי ההימלאיה, והאוויר הנוצר מהם, כולל חלקיקים זעירים של החומר כלוריד סודיום – החומר ממנו מפיקים טיפות להקלת גודש באף והפחתת צמיגות הליחה.

הספקים שלנו מביאים אל חדרי המלח שלנו, מהנדסי אוויר מומחים, שיבדקו באיזה אופן לייצר את האטמוספירה הנכונה בחדר, על מנת למקסם את התועלת של המטופלים שלנו.

בזכות כל אלו, בחדר המלח הטיפולי של הספקים שלנו בנתניה, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון, כבר משהות קצרה בחדר המלח. כדאי להתייעץ לפני תחילת הטיפול במומחים שלהם שייתנו המלצותיהם לסדרת הטיפולים ויוכלו לעקוב אחר התקדמות הטיפול והצלחתו.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

# פרטים וייעוץ ופרטים בנושא חדר מלח, ללא התחייבות

# מאמרים נוספים

טיפול בברונכיטיס
כל מה שצריך לדעת על ברונכיט

הברונכיט היא דלקת שמתמקדת בסמפונות, כאשר ראוי להבדיל בין שני הסוגים שקיימים: ברונכיט כרונית (אינה מדבקת) וברונכיט אקוטית (כן מדבקת ונגרמת בעקבות וירוס או זיהום

קרא עוד »
נזלת כרונית וחדרי מלח
איך להיפטר מהליחה?

מצד אחד מדובר בתופעה מאוד טבעית ונפוצה (בעיקר בעונות המעבר) ומצד שני מדובר בתופעה שמובילה לחוסר נוחות ושמצריכה טיפול נקודתי והתייחסות. אי לכך גם אם

קרא עוד »
נגישות

פתרון טבעי למגוון בעיות בריאותיות

השאירו פרטים ונשוב אליכם עם מידע נוסף , ללא התחייבות. כי הבריאות שלכם היא לפני הכל.

התחל שיחה
למידע נוסף