חדר מלח בנתניה

טרנד חדרי המלח כבר מזמן איננו רק טרנד חולף ונראה שהוא כאן כדי להישאר. ברשת ניתן לחפש חדרי מלח לפי עיר ולגלות שיש 19 חדרי מלח בנתניה לבדה, בה יש סך הכל כ-200 אלף תושבים ושטחה 28 קילומטר רבוע. כך, כמעט בכל עיר בישראל הוקמו חדרי מלח והם מהווים טיפול אלטרנטיבי לבעיות בדרכי הנשימה וחיזוק המערכת החיסונית.

מהו חדר מלח?

חדר מלח הוא חדר הבנוי מלבני מלח, לאורך כל הקירות והרצפה, שיובאו במיוחד ממכרות מלח מעומק האדמה. במלח מצויה כמות גבוהה של נתרן כלורי, ובאמצעותו ניתן לספק טיפול משלים למבוגרים ולילדים הסובלים מבעיות נשימה. החדר עצמו מעוצב בקפידה כדי להשרות אווירה נעימה ומרגיעה לכל המטופלים בחדר. טיפול זה הוא טיפול אלטרנטיבי משלים באמצעות רכיבים טבעיים בלבד, שמטרתם להקל בסימפטומים של בעיות נשימה.

מה מיוחד בחדרי המלח בנתניה?

כאמור, אם תחפשו חדר מלח לפי עיר, תמצאו את חדרי המלח של הספקים שלנו. את חדרי המלח הטיפוליים שלהם בונים מלבני מלח טהור המופקים ממעבה האדמה בהרי ההימלאיה, והאוויר הנוצר מהם, כולל חלקיקים זעירים של החומר כלוריד סודיום – החומר ממנו מפיקים טיפות להקלת גודש באף והפחתת צמיגות הליחה.

הספקים שלנו מביאים אל חדרי המלח שלנו, מהנדסי אוויר מומחים, שיבדקו באיזה אופן לייצר את האטמוספירה הנכונה בחדר, על מנת למקסם את התועלת של המטופלים שלנו.

בזכות כל אלו, בחדר המלח הטיפולי של הספקים שלנו בנתניה, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון, כבר משהות קצרה בחדר המלח. כדאי להתייעץ לפני תחילת הטיפול במומחים שלהם שייתנו המלצותיהם לסדרת הטיפולים ויוכלו לעקוב אחר התקדמות הטיפול והצלחתו.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

# פרטים וייעוץ ופרטים בנושא חדר מלח, ללא התחייבות

# מאמרים נוספים

טיפול טבעי בחצ'קונים
טיפול טבעי בחצ'קונים

רבים מכירים את תופעת החצ'קונים: קמים בבוקר, ופתאום פצע אדום וכואב מופיע על עור הפנים. מדובר בתופעה שכיחה מאוד שאופיינית לגיל ההתבגרות, אך לא רק.

קרא עוד »
פסוריאזיס
מהו פסוריאזיס

פסוריאזיס היא מחלת עור נפוצה וכרונית הבאה לידי ביטוי ברבדי עור אדומים ומגרדים שמכוסים בקשקשת בצבע אפור. אותם רבדים עשויים להופיע באזור הקרקפת, הגב, הברכיים,

קרא עוד »
נגישות

פתרון טבעי למגוון בעיות בריאותיות

השאירו פרטים ונשוב אליכם עם מידע נוסף , ללא התחייבות. כי הבריאות שלכם היא לפני הכל.

למידע נוסף