חדר מלח בנתניה

טרנד חדרי המלח, כבר מזמן איננו רק טרנד חולף ונראה שהוא כאן כדי להישאר. ברשת ניתן לחפש חדרי מלח לפי עיר ולגלות לדוגמא שיש 19 חדרי מלח בנתניה לבדה, בה יש סך הכל כ-200 אלף תושבים ושטחה 28 קילומטר רבוע. כך כמעט בכל עיר בישראל הוקמו חדרי מלח המיועדים להקל על בעיות בדרכי הנשימה וחיזוק המערכת החיסונית.

מהו חדר מלח?

את הטיפול בחדרי המלח, החלו בארץ ובעולם לאחר שעלתה טענה כי כורי מלח לא חולים במחלות נשימה ומכאן עלתה ההבנה כי נשימת מלח מועילה למחלות אלו. מדובר אומנם בטיפול אלטרנטיבי, אולם גם הרפואה הקונבנציונלית משתמשת במלח כחומר מחטא המסייע גם בטיפול תוך גופי. כמו כן, חולי אסתמא נשלחים על חשבון קופות החולים, להתגורר או לנפוש בסביבות ים המלח, בטענה כי זה מסייע לדרכי הנשימה שלהם.

מרפאים אלטרנטיביים רבים, מציגים את העובדה כי ילדים עם בעיות נשימה כמו חולי אסתמה מחדרי מלח טיפוליים החלו לנשום ביתר קלות וחלקם אף נרפא לחלוטין בזכות הטיפול בחדר המלח.

בחדר מלח בונים קירות פנימיים מלבני מלח המגיעים ממכרות מלח בעומק האדמה. את טמפרוטורת החדר מאזנים באופן שיגרום לאדי המלח להגיע למערכת נשימת הנוכחים בחדר כדי שיגיע עם החמצן לסמפונות ולריאות וינקה אותם.

מה מיוחד בחדרי המלח בנתניה?

כאמור, אם תחפשו חדר מלח לפי עיר, תמצאו את חדרי המלח שלנו. את חדרי המלח הטיפוליים שלנו, אנו בונים מלבני מלח טהור המופקים ממעבה האדמה בהרי ההימלאיה, והאוויר הנוצר מהם, כולל חלקיקים זעירים של החומר כלוריד סודיום – החומר ממנו מפיקים טיפות להקלת גודש באף והפחתת צמיגות הליחה.

אנו מביאים אל חדרי המלח שלנו, מהנדסי אוויר מומחים, שיבדקו באיזה אופן לייצר את האטמוספירה הנכונה בחדר, על מנת למקסם את התועלת של המטופלים שלנו.

בזכות כל אלו, בחדר המלח הטיפולי שלנו בנתניה, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון, כבר משהות קצרה בחדר המלח. כדאי להתייעץ לפני תחילת הטיפול במומחים שלנו שייתנו המלצותיהם לסדרת הטיפולים ויוכלו לעקוב אחר התקדמות הטיפול והצלחתו.

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן