חדר מלח בראשון לציון

הרעיון של חדרי מלח מתבסס על שיטת טיפול שהייתה נפוצה במאות ה-18 וה-19 במכרות המלח של מזרח אירופה, כשנזירים היו מטפלים בחולים עם בעיות נשימה בעזרת שהייה במערות ומכרות של מלח, חיכוך של אבני מלח זו בזו, ונשימה של אוויר רווי במלח. כבר במאה ה-18 התברר שהעובדים במכרות מלח נוטים לפתח פחות מחלות בדרכי הנשימה מכלל האוכלוסייה, והשהייה במכרות המלח הפכה לדרך טיפול פופולרית.

היתרון שבטיפול בחדרי מלח

חדר מלח הוא חדר שכולו מלח – האריחים מכילים מלח איכותי, הרצפה עשויה ממלח, החדר מאובזר בפריטים כמו מנורת מלח והשוהה בחדר המלח מוקף באוויר שכולל רסיסי מלח איכותי הרווי בלמעלה מ-98 אחוזי כלור ונתרן. למעשה מדובר בחדר שמחקה את מכרות המלח, ומקורו של המלח הוא מאותם מכרות מזרח-אירופאים.

למלח סגולות ספיחת נוזלים וניקוי טבעי. הוא מעלה את ריכוז היונים השליליים ומהווה פתרון משלים לחיזוק מערכת החיסון. לצד היתרונות האלטרנטיביים שמציע חדר מלח, השהייה בו היא כשלעצמה מרגיעה ונעימה. כיום ניתן למצוא חדרי מלח לפי עיר, כמעט בכל עיר גדולה בישראל.

מי באמת צריך טיפול בחדרי מלח בראשון לציון

חדר מלח הוא פתרון משלים עבור ילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות נשימה שונות כמו ברונכיט, אלרגיות של דרכי הנשימה, אסטמה, ליחה, נזלת כרונית ועוד. חדרי מלח הם טיפול אלטרנטיבי גם לחיזוק מערכת החיסון. אין ספק כי היתרונות של טיפול מהסוג הזה הם רבים. הסביבה של חדר המלח מבוקרת יותר (וכמובן נעימה יותר לשהייה) וניתן אף להתאים אותה למטופלים ע"י איזון בין ריכוזי הסודיום כלוריד המפוזרים בחלל החדר. בנוסף, שהייה בחדר מלח עמוס ביונים שליליים, שלרוב נפוצים במקומות הרריים או במערות. הם מהווים טיפול אלטרנטיבי טבעי לחיזוק הגוף, טיפול משלים בבעיות בריאותיות שונות והקלה בסימפטומיים של בעיות נשימה אצל מבוגרים וילדים.

חדרי מלח בראשון לציון

ראשון לציון היא מהערים המרכזיות והגדולות בישראל, וכעיר עם אוכלוסייה מגוונת של למעלה מרבע מיליון תושבים, ראוי שגם תושבי ראשון לציון והסביבה ייהנו מחדר מלח איכותי. כמו כן, סביבת העיר, שהיא חלק מאזור המרכז, היא סביבה עמוסה בתחבורה, אתרי בנייה ואזורי תעשיה, ובדומה לערים גדולות אחרות במרכז הארץ ובכלל, ישנו צורך חשוב במקום מפלט עם אוויר נקי ומבוקר, ובניקוי דרכי הנשימה.

היכן כדאי לעבור את הטיפול בחדר מלח?

את הטיפול בחדר מלח כדאי לעבור אצל מומחים לחדרי מלח, לבעיות נשימה ובעלי הבנה עמוקה של מינרלים והשפעתם על דרכי הנשימה. לחברת Saltroom חדרי מלח לפי עיר כמעט בכל עיר מרכזית בישראל, כשחדרי המלח שלנו נבנים בצורה האיכותית ביותר, כדי להפיק את המקסימום משיטת הטיפול האלטרנטיבית והפופולרית הזו לצרכים של כל מטופל/ת.

לקבלת ייעוץ והכוונה לטיפול המתאים לכם, מלאו את פרטיכם בטופס ממש כאן למטה.

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף