חדר מלח ברחובות

הכל התחיל בעצם כבר לפני קרוב למאתיים שנה, כאשר רופא פולני גילה שעובדים בתעשיית מכרות המלח, אינם סובלים ממחלות ריאה או מבעיות במערכת הנשימה.

להערכתו, הנתרן מפחית את היונים השליליים באוויר, וכן סופח ומייבש את הנוזלים מהריאות ובכך מקל על בעיות שונות, כמו ליחה כרונית והפרעות נשימה אחרות הנובעות מהצטברות הלחות.

מאז ועד היום, פותחו שיטות רבות ליצירת אקלים דומה למכרות מלח, רק שהן מעל פני האדמה ואינן כוללות את כל הזיהום שכן נוצר במכרות, בשל המכשור ההנדסי הפועל שם.

חדרי המלח מיועדים להקל על הנשימה ולסייע למערכת החיסונית להתחזק. 

מדוע צריך חדרי מלח ברחובות?

העיר רחובות הנמצאת במרכז הארץ, סובלת לעתים מזומנות מזיהום אוויר הנגרם מתנאי הלחות ומשפיע על תחלואת דרכי הנשימה.

מכון דוידסון, שהוא הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע, סקר ספרות רפואית רלוונטית בנושא, וגילה כי המחקרים מצביעים על שיפור מסוים אצל הסובלים ממחלות בדרכי הנשימה בקרב אלו שטופלו בחדרי מלח

מתי תצטרכו טיפול בחדר מלח ברחובות?

אם אתם סובלים מאסתמה, קשיי נשימה, נחירות וכדומה, או אפילו אם אתן נגמלים מעישון, כדאי לכם לשקול טיפול אלטרנטיבי באמצעות בחדרי מלח ברחובות.

הלוטרפי (הלוס – מלח ביוונית עתיקה) הוא טיפול באמצעות אוויר נקי ומחוטא מבקטריות ומחיידקים. האוויר בחדרי המלח מכיל כמות גבוהה של נתרן מרוכז המפוזר באוויר בחלקיקים מקרוסקופיים, ולחלקיקים אלו סגולות רבות להקלה בסימפטומים של בעיות נשימה.

ממה מורכב חדר המלח?

חדר מלח בנוי מלבני מלח טבעי הנכרים במעבה האדמה, שם ספחו לאורך אלפי שנים מינרלים בריאים שמצטרפים אף הם ליתרונות שמציעה הרפואה האלטרנטיבית.

בחדרי המלח מותקנות מערכות מיזוג ייחודיות, מערכות סירקולטיביות שמזרימות פנימה והחוצה את האוויר בחדר. מערכות אלו מחזירות אוויר חדש שמגיע לחלל החדר כשהוא כבר נקי מבקטריות ומחיידקים. בנוסף, החדר מאובזר בריהוט ואביזרים משלימים כגון כרית מלח ומנורת מלח.

חדרי מלח ברחובות

הייחודיות בחדרי המלח עליהם אנו ממליצים, טמונה בכמות המלח האיכותי מהם נבנים. כל חדר מלח כזה, בנוי מלא פחות מ-25 טון של סלעי מלח איכותיים שהספקים שלנו מייבאים ארצה ממכרות שונים בעולם, לא לפני שבדקו את ריכוזי המינרלים והנתרן שהמסייעים כאמור לתהליך הטיפול ולאיכות השפעותיו.

מלבד זאת, רק הכניסה לחדר המלח המפואר, הישיבה על הכורסאות הנוחות והמוזיקה הנעימה והמרגיעה, תוך התנתקות מהמולת היום יום ומזיהום האוויר בחוץ, יכולה לספק חוויה מרגיעה ונעימה.

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף