חדר מלח בתל אביב

כמה פעמים מצאתם את עצמכם כשהריאות שלכם זועקות לנשימת אוויר בריא? כתל אביבים, אתם בוודאי מודעים לכך כי עומס העשן והפיח שבאוויר, במקרה טוב, מקשים על הנשימה. במקרים גרועים יותר, אף פוגעים ביכולות הנשימה שלנו ומפתחים אלרגיות נשימתיות שונות, קשיי נשימה והפרעות מהפרעות שונות. כמובן, אתם יכולים להעתיק את מקום מגוריכם לגליל שבצפון ושם לנשום אוויר זך מלוא ריאותיכם, אבל פתרון זה, בבירור אינו יעיל עבור כל מי שמרכז חייו נמצא בתל אביב העמוסה והסואנת. פתרון אפשרי נוסף, ריאלי הרבה יותר, הוא טיפול בחדרי מלח בתל אביב, חדרים בהם ספלאותרפיה (טיפול באמצעות חדרי מלח) מנתבת את איכויותיו של המלח ורותמת אותם לצורך טיפול בסובלים מבעיות שונות הנוגעות לדרכי הנשימה העליונות, וגם באנשים העובדים במשרדים סגורים, בנגמלים מעישון ובכל מי שנזקק לשיפור האיזון החיסוני או מצב הרוח.

חדרי מלח בתל אביב, ממה מורכב חדר מלח?

תכונותיו של המלח כחומר סופח נוזלים אנטי בקטריאלי, ידועות זה משכבר הימים. מכרות המלח ומערות המלח התת קרקעיות היוו את ההוכחה החיה ליכולותיו ולתכונותיו אלו. אוויר המכרות הבריא, אשר נוצר בזכות הרסס הדק והבלתי נראה של נתרן כלוב בריכוז גבוה, יוצר אוויר סטרילי הרווי ביונים שליליים, וכתוצאה מכך, גם אוויר שהינו נקי ומסונן מכל האלרגנים, האבק, הפיח או החיידקים בהם רווי האוויר שאותו אנחנו נושמים בחיי היומיום בסביבה האורבנית בה אנחנו חיים ומתפקדים. חדר מלח, באופן מלאכותי, יוצר העתק אקלימי בריא של סביבת המכרות והמערות התת קרקעיות, ומאפשר לנו ליהנות מיתרונותיו של האוויר הבריא, גם אם אנחנו נמצאים בלב הכרך הבעייתי.

כיצד חדר מלח בתל אביב יקל על בעיות הנשימה?

השיטה, המדמה ויוצרת בחדרים הסגורים סביבה הרוויה באוויר מלוח בריכוז של קרוב ל98% (לשם השוואה, ים המלח, המלוח מאד, מכיל 15% מלח בלבד), מיישמת סביבה הדומה במהותה למערות ולמכרות המלח התת-קרקעיות. האוויר בחדר המלח, בשל היותו נקי וטהור, מנטרל את כל בעיות הנשימה המתמקדות הן בדרכי הנשימה העליונות והן במערכת הנשימה כולה. אסטמטיים, בעלי אלרגיות נשימתיות שונות, אנשים הנוחרים בשנתם ובעלי בעיות נשימה נוספות יוצאים נשכרים מטיפול כזה שאורכו כשעה והוא מתנהל באווירה מרגיעה ונוחה.

האם טיפול בחדרי מלח מתאים לילדים?

ככלל, הטיפול מתאים לבני כל הגילאים ולאנשים במצב בריאותי משתנה. אולם, ככל טיפול אחר, נמליץ להתייעץ אם רופא המשפחה המטפל, במקרים בהם עלולה להתעורר בעיה אצל הפעוט או הילד. במקרים כאלה, נוכל לסייע לכם במציאת חלופות רלוונטיות אחרות, כמנורת מלח או כרית מלח.

העיר תל אביב, בירת הבילויים של ישראל, אבל לא פחות מכך, אות ומופת ישראלי לכרך אורבני ומודרני. אין ספק, כי חשוב, במיוחד לתושבי עיר זו, לעצור את ריצתם לשעה מידי פעם ולנשום את האוויר הבריא והצח, אותו מציע חדר המלח!

למידע נוסף ויעוץ אישי השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן