חדר מלח בתל אביב

כמה פעמים מצאתם את עצמכם כשהריאות שלכם זועקות לנשימת אוויר בריא? כתל אביבים, אתם בוודאי מודעים לכך כי עומס העשן והפיח שבאוויר, במקרה טוב, מקשים על הנשימה. במקרים גרועים יותר, אף פוגעים ביכולות הנשימה שלנו ומפתחים אלרגיות נשימתיות שונות, קשיי נשימה והפרעות מהפרעות שונות. כמובן, אתם יכולים להעתיק את מקום מגוריכם לגליל שבצפון ושם לנשום אוויר זך מלוא ריאותיכם, אבל פתרון זה, בבירור אינו יעיל עבור כל מי שמרכז חייו נמצא בתל אביב העמוסה והסואנת. פתרון אפשרי נוסף, ריאלי הרבה יותר, הוא טיפול אלטרנטיבי בחדרי מלח בתל אביב, חדרים בהם ספלאותרפיה (טיפול באמצעות חדרי מלח) מנתבת את איכויותיו של המלח ורותמת אותם לצורך טיפול משלים בסובלים מבעיות שונות הנוגעות לדרכי הנשימה העליונות, וגם באנשים העובדים במשרדים סגורים, בנגמלים מעישון ובכל מי שמעוניין לנסות שיטות שונות מתחום הרפואה האלטרנטיבית לשיפור האיזון החיסוני או מצב הרוח.

חדרי מלח בתל אביב, ממה מורכב חדר מלח?

תכונותיו של המלח כחומר סופח נוזלים אנטי בקטריאלי, ידועות זה משכבר הימים. מכרות המלח ומערות המלח התת קרקעיות היוו את ההוכחה החיה ליכולותיו ולתכונותיו אלו. אוויר המכרות הבריא, אשר נוצר בזכות הרסס הדק והבלתי נראה של נתרן כלורי בריכוז גבוה, יוצר אוויר סטרילי הרווי ביונים שליליים, וכתוצאה מכך, גם אוויר שהינו נקי ומסונן מכל האלרגנים, האבק, הפיח או החיידקים בהם רווי האוויר שאותו אנחנו נושמים בחיי היומיום בסביבה האורבנית בה אנחנו חיים ומתפקדים. חדר מלח, באופן מלאכותי, יוצר העתק אקלימי בריא של סביבת המכרות והמערות התת קרקעיות, ומאפשר לנו ליהנות מיתרונותיו של האוויר הבריא, גם אם אנחנו נמצאים בלב הכרך הבעייתי.

כיצד חדר מלח בתל אביב יקל על בעיות הנשימה?

השיטה, המדמה ויוצרת בחדרים הסגורים סביבה הרוויה באוויר מלוח בריכוז של קרוב ל98% (לשם השוואה, ים המלח, המלוח מאד, מכיל 15% מלח בלבד), מיישמת סביבה הדומה במהותה למערות ולמכרות המלח התת-קרקעיות. האוויר בחדר המלח, בשל היותו נקי וטהור, בעל סגולות להפחתת תסמיני בעיות הנשימה המתמקדות הן בדרכי הנשימה העליונות והן במערכת הנשימה כולה. אסטמטיים, בעלי אלרגיות נשימתיות שונות, אנשים הנוחרים בשנתם ובעלי בעיות נשימה נוספות יכולים להתנסות בטיפול אלטרנטיבי זה שאורכו כשעה והוא מתנהל באווירה מרגיעה ונוחה.

האם טיפול בחדרי מלח מתאים לילדים?

ככלל, הטיפול מתאים לבני כל הגילאים ולאנשים במצב בריאותי משתנה. גם כאשר מדובר בטיפול אלטרנטיבי טבעי, מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה או רופא מומחה לפני קבלת הטיפול. במקרה שחדר מלח לא יוכל להוות פתרון עבורכם מכל סיבה שהיא, נוכל לסייע לכם במציאת חלופות רלוונטיות אחרות, כמו מנורת מלח או כרית מלח.

העיר תל אביב היא בירת הבילויים של ישראל, אבל לא פחות מכך, אות ומופת ישראלי לכרך אורבני ומודרני. אין ספק כי חשוב, במיוחד לתושבי עיר זו, לעצור את המרוץ היומיומי לשעה מידי פעם ולנשום את האוויר הבריא והצח, אותו מציע חדר המלח!

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף