מנורת מלח

המלח בעל סגולות רבות, ולכן הוא משולב בטיפולים מתחום הרפואה האלטרנטיבית כבר שנים רבות. בשל תכונותיו לספיחת הנוזלים והיותו אנטי בקטריאלי, הוא משמש לטיפול משלים באנשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה.

מעבר לאור

בלא מעט בתים וחדרי טיפולים ניתן לפגוש במנורת מלח שאינה רק מאוד מרשימה ומייצרת אווירה, אלא שגם נחשבת טיפולית, ועל כן בין אם מבקשים להוסיף לחדר מנורה שמפיצה אור רך ובין אם מבקשים ליהנות ממנורה שתומכת בבריאות במגוון ערוצים, אתם מוזמנים להכיר לעומק את מנורת המלח. מדובר במנורות איכותיות שעשויות מגבישי מלח, כאלו שמגיעים ממעמקי האדמה – משכבות של מיליוני שנים. בתוך הגביש חוצבים מקום פנימי ובו מחדירים נורית (לרוב נורת ליבון) שמפיצה אור רך ושמחממת את המלח. חימום הגביש מפזר באוויר יונים שליליים וכמובן רסס מלח שידוע בשלל תכונות בריאותיות, במיוחד עבור בעיות נשימה ואיכות השינה. עוד בהקשר ליונים שליליים נציין שהם מתחברים למזהמים אווירניים ובכך מכבידים עליו וגורמים לו לצנוח – עובדה שמונעת משלל חלקיקים מזהמים להגיע לדרכי הנשימה.

מה הופך את מנורת המלח לכה מיוחדת?

מנורת המלח מאפשרת ליהנות מסגולותיו של המלח ממש אצלכם בבית או במשרד. מטרתה של המנורה ליצור אוויר דומה לאוויר הקיים במערות מלח – אוויר רווי במינרלים כמו ברום, נתרן כלורי וכדומה. כמו כן, מנורת המלח פולטת לאוויר גם יונים שליליים, המאפיינים אזורים שסמוכים למפלים ולהרים גבוהים. מכאן שאותו רסס שנפלט מהמנורה מיועד לשמש כטיפול משלים לבעיות נשימה, משרה אווירה נעימה ומנקה את האוויר מחיידקים. מתעניינים לגבי מנורת מלח מחיר? למנורת המלח טווח רחב של דגמים וכן טווח מחירים בהתאם.

ייעוד וקהל יעד

חשיפה לאוויר רווי ברסיסי מלח מומלצת עבור כל מי שסובל ממחלות נשימה, מנחירות ומעישון מרובה, אך בהחלט לא רק. מנורת המלח מומלצת לכולם, וזאת כי תמיד חשוב לנשום אוויר נקי, לחוש באנרגיות טובות, ולהיעזר בטיפול אלטרנטיבי טבעי לחיזוק מערכת החיסון. עוד נציין כי הטיפול אידאלי לא רק למבוגרים ולילדים, אלא גם לתינוקות שנוטים לסבול רבות משלל בעיות שנוגעות למערכת הנשימה, ולכן קיימים אביזרים משלימים ייעודיים לתינוקות וילדים. כמובן שיש להתייעץ עם רופא משפחה או רופא מומחה לפני התאמת הטיפול, בכל גיל.

אופן השימוש במנורת מלח

שימוש במנורת מלח פשוט וקל. כל שצריך לעשות זה לחבר אותה לחשמל ולשהות בחלל שבו היא נמצאת. המנורה מאפשרת ליצור אווירה נעימה ומרגיעה וליהנות מיתרונותיו וסגולותיו של המלח. המלח שנפלט לאוויר בעת הפעלתה וחימום המלח על ידי המנורה, עושה לבדו את העבודה. המלח בעל סגולות ספיחת נוזלים, ועל כן הוא משולב בטיפולים מתחום הרפואה האלטרנטיבית לטיפול באנשים הסובלים מבעיות נשימה. המנורה משרה אווירה נעימה ומרגיעה בחלל החדר.

פתרון מתבקש

אם אתם מעוניינים בסביבה נקייה מחיידקים, שימוש בסגולותיו של המלח הטבעי כטיפול משלים במערכת הנשימה, תוך שאתם נהנים ממיטב יתרונותיו של הטבע מבלי לצאת מהבית – תוספת של מנורת מלח טיפולית!  

מנורות מלח מומלצות

למידע נוסף על מנורת מלח השאירו פרטים

# פרטים וייעוץ ופרטים בנושא חדר מלח, ללא התחייבות

# מאמרים נוספים

טיפול בברונכיטיס
כל מה שצריך לדעת על ברונכיט

הברונכיט היא דלקת שמתמקדת בסמפונות, כאשר ראוי להבדיל בין שני הסוגים שקיימים: ברונכיט כרונית (אינה מדבקת) וברונכיט אקוטית (כן מדבקת ונגרמת בעקבות וירוס או זיהום

קרא עוד »
נזלת כרונית וחדרי מלח
איך להיפטר מהליחה?

מצד אחד מדובר בתופעה מאוד טבעית ונפוצה (בעיקר בעונות המעבר) ומצד שני מדובר בתופעה שמובילה לחוסר נוחות ושמצריכה טיפול נקודתי והתייחסות. אי לכך גם אם

קרא עוד »
נגישות

פתרון טבעי למגוון בעיות בריאותיות

השאירו פרטים ונשוב אליכם עם מידע נוסף , ללא התחייבות. כי הבריאות שלכם היא לפני הכל.

התחל שיחה
למידע נוסף