מנורת מלח טיפולית

אפשר לנשום לרווחה!

מנורת-מלח-טיפולית, מנורת-מלח-טיפולית-2

מנורת מלח טיפולית

אפשר לנשום לרווחה!

מנורת-מלח-טיפולית, מנורת-מלח-טיפולית-2

מה היא מנורת מלח?

מנורה העשויה מגבישי מלח המגיעים ממעמקי האדמה – משכבות בנות מיליוני שנים. בתוך הגביש חוצבים מקום פנימי ובו מחדירים נורת הלוגן שמפיצה אור רך ומחממת את המלח.

חימום הגביש מפזר באוויר רסס של מלח אשר מקל על בעיות נשימה רבות. כתוצאה מחימום המלח משתחררים לאוויר יונים שליליים המתחברים למזהמים באוויר, גורמים להם לצנוח, ובכך פועלת לניקוי האוויר.

לילה טוב יותר!

בזכות המנורה הליחה מתייבשת, הנשימה קלה יותר, השיעול פוחת ואיכות השינה משתפרת פלאים.

לנשום אוויר נקי

המלח שבמנורה מנקה את האוויר מחיידקים ומחקה את האוויר האיכותי הקיים במערות מלח, באזורים הסמוכים למפלים ובהרים גבוהים.

מלח משמח לבב אנוש

השימוש במנורה מעלה את רמות האנרגיה, משרה אווירה נעימה ויוצר תחושת אופוריה.

אידיאלי בכל גיל

השימוש במנורת מלח אינו מלווה בתופעות לוואי, והוא מומלץ בכל גיל, גם לתינוקות ולילדים הסובלים מבעיות נשימה או ממחלות הצטננות.

מחזקים את המערכת החיסונית

השימוש מומלץ במגוון בעיות רפואיות ומצבים, למעשנים, לסובלים מבעיות נשימה כרוניות, מאלרגיות, בתהליכי שיקום מניתוחים כירורגיים ובמהלך טיפולים כימותרפיים.

הטבה מתמשכת

כשהמנורה היא אצלכם בחדר, ההשפעה של המלח היא יומיומית ומאפשרת לכם להשיג תוצאות משמעותיות יותר בהקלה על התסמינים ובייבוש הליחה.

מבצע לזמן מוגבל!

רוכשים מנורת מלח – ומקבלים טיפול במתנה באחת מהקליניקות של רשת "סולטי" לבחירתכם! 

 מנורת המלח הטיפולית האיכותית ביותר. באחריות!

מנורת המלח שלנו עומדת בסטנדרט הגבוה ביותר הן מבחינת איכות החומרים והן מבחינת השירות ללקוח. שימו לב, רק מנורת מלח טיפולית מקורית היא אפקטיבית!

  • מנורת המלח הטיפולית שוקל בין 15 – 20 קילו (גודלה 20 ס"מ*20*20)
  • צבעה לבן-אפור (ולא ורוד, כמו במנורת מלח שאינה טיפולית)
  • היא מורכבת מנורת הלוגן! שמחממת את המלח ותורמת לנשימה נקייה
  • היא עשויה מ99% נתרן
  • המנורה כוללת אחריות של שנה על האבן

היבואן הרשמי, היזהרו מחיקויים

מי אנחנו?

נעים להכיר, אנחנו סולטי -רשת חדרי המלח, בעלת סניפים מצפון ועד דרום. הסניף הראשון שלנו נפתח לפני מעל ל- 12 שנים ומאז הרשת מעניקה לעשרות אלפי לקוחות שירות טבעי ואיכותי. החדרים והמנורות שלנו עומדים בקדמת החדשנות בעולמות המלח וההלוטרפיה העולמית.

בעיות נשימה אצל תינוקות

רגע, יש לי שאלה!

בהחלט לא, מנורת המלח בטוחה לשימוש, היא נבדקה במעבדות והשימוש בה מומלץ לכל אדם, מגיל שבועיים ועד 120.

לשימוש במנורת מלח אין שום תופעות לוואי, הדבר היחיד שיכול להיות זה מעט תחושת יובש כשקמים בבוקר. באם חוויתם תופעה כזאת, הרחיקו את המנורה ממיטתכם.

כשמדובר במנורה שעשויה ממלח מינרלי בצבע לבן/אפור (מלח מכרות מחצבי), הגודל כן קובע! מומלץ להשתמש במנורה מעל 10 ק"ג כדי להרגיש בהבדל משמעותי וליהנות מכל יתרונות המלח.

מתלבטים? אין חכם כבעל ניסיון!

המחיר: 890 ₪  

*החזרה בתוספת דמי טיפול ומשלוח

**הטבת טיפול במתנה בחדר מלח בשווי 250 ש"ח. למעוניינים, ניתן להתנסות בטיפול בתא לחץ תמורת תוספת של 100 ₪ בלבד.

***על האבן בלבד, ללא אחריות על שבר שנגרם כתוצאה מנפילה

מנורת-מלח-טיפולית, מנורת-מלח-טיפולית-2

המלח בעל סגולות רבות, ולכן הוא משולב בטיפולים מתחום הרפואה האלטרנטיבית כבר שנים רבות. בשל תכונותיו לספיחת הנוזלים והיותו אנטי בקטריאלי, הוא משמש לטיפול משלים באנשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה.

מעבר לאור

בלא מעט בתים וחדרי טיפולים ניתן לפגוש במנורת מלח שאינה רק מאוד מרשימה ומייצרת אווירה, אלא שגם נחשבת טיפולית, ועל כן בין אם מבקשים להוסיף לחדר מנורה שמפיצה אור רך ובין אם מבקשים ליהנות ממנורה שתומכת בבריאות במגוון ערוצים, אתם מוזמנים להכיר לעומק את מנורת המלח. מדובר במנורות איכותיות שעשויות מגבישי מלח, כאלו שמגיעים ממעמקי האדמה – משכבות של מיליוני שנים. בתוך הגביש חוצבים מקום פנימי ובו מחדירים נורית (לרוב נורת ליבון) שמפיצה אור רך ושמחממת את המלח. חימום הגביש מפזר באוויר יונים שליליים וכמובן רסס מלח שידוע בשלל תכונות בריאותיות, במיוחד עבור בעיות נשימה ואיכות השינה. עוד בהקשר ליונים שליליים נציין שהם מתחברים למזהמים אווירניים ובכך מכבידים עליו וגורמים לו לצנוח – עובדה שמונעת משלל חלקיקים מזהמים להגיע לדרכי הנשימה.

מה הופך את מנורת המלח לכה מיוחדת?

מנורת המלח מאפשרת ליהנות מסגולותיו של המלח ממש אצלכם בבית או במשרד. מטרתה של המנורה ליצור אוויר דומה לאוויר הקיים במערות מלח – אוויר רווי במינרלים כמו ברום, נתרן כלורי וכדומה. כמו כן, מנורת המלח פולטת לאוויר גם יונים שליליים, המאפיינים אזורים שסמוכים למפלים ולהרים גבוהים. מכאן שאותו רסס שנפלט מהמנורה מיועד לשמש כטיפול משלים לבעיות נשימה, משרה אווירה נעימה ומנקה את האוויר מחיידקים. מתעניינים לגבי מנורת מלח מחיר? למנורת המלח טווח רחב של דגמים וכן טווח מחירים בהתאם.

ייעוד וקהל יעד

חשיפה לאוויר רווי ברסיסי מלח מומלצת עבור כל מי שסובל ממחלות נשימה, מנחירות ומעישון מרובה, אך בהחלט לא רק. מנורת המלח מומלצת לכולם, וזאת כי תמיד חשוב לנשום אוויר נקי, לחוש באנרגיות טובות, ולהיעזר בטיפול אלטרנטיבי טבעי לחיזוק מערכת החיסון. עוד נציין כי הטיפול אידאלי לא רק למבוגרים ולילדים, אלא גם לתינוקות שנוטים לסבול רבות משלל בעיות שנוגעות למערכת הנשימה, ולכן קיימים אביזרים משלימים ייעודיים לתינוקות וילדים. כמובן שיש להתייעץ עם רופא משפחה או רופא מומחה לפני התאמת הטיפול, בכל גיל.

אופן השימוש במנורת מלח

שימוש במנורת מלח פשוט וקל. כל שצריך לעשות זה לחבר אותה לחשמל ולשהות בחלל שבו היא נמצאת. המנורה מאפשרת ליצור אווירה נעימה ומרגיעה וליהנות מיתרונותיו וסגולותיו של המלח. המלח שנפלט לאוויר בעת הפעלתה וחימום המלח על ידי המנורה, עושה לבדו את העבודה. המלח בעל סגולות ספיחת נוזלים, ועל כן הוא משולב בטיפולים מתחום הרפואה האלטרנטיבית לטיפול באנשים הסובלים מבעיות נשימה. המנורה משרה אווירה נעימה ומרגיעה בחלל החדר.

פתרון מתבקש

אם אתם מעוניינים בסביבה נקייה מחיידקים, שימוש בסגולותיו של המלח הטבעי כטיפול משלים במערכת הנשימה, תוך שאתם נהנים ממיטב יתרונותיו של הטבע מבלי לצאת מהבית – תוספת של מנורת מלח טיפולית!

 

נגישות
למידע נוסף