מנורת מלח

מאז ומעולם המלח ניחן ביתרונות מיוחדים – בין אם יתרונות פיזיים ובין אם יתרונות נפשיים. ברחבי העולם מסכימים שלמלח יש תכונות אנטי בקטריאליות ועל כן מדובר בממד טיפולי משלים וחשוב עבור מגוון מחלות נשימה, מחלות כרוניות ושלל אלרגיות.

מעבר לאור

בלא מעט בתים וחדרי טיפולים ניתן לפגוש במנורת מלח שאינה רק מאוד מרשימה ומייצרת אווירה, אלא שגם נחשבת טיפולית, ועל כן בין אם מבקשים להוסיף לחדר מנורה שמפיצה אור רך ובין אם מבקשים ליהנות ממנורה שתומכת בבריאות במגוון ערוצים, אתם מוזמנים להכיר לעומק את מנורת המלח. מדובר במנורות איכותיות שעשויות מגבישי מלח, כאלו שמגיעים ממעמקי האדמה – משכבות של מיליוני שנים. בתוך הגביש חוצבים מקום פנימי ובו מחדירים נורית (לרוב נורת ליבון) שמפיצה אור רך ושמחממת את המלח. חימום הגביש מפזר באוויר יונים שליליים וכמובן רסס מלח שידוע בשלל תכונות בריאותיות, במיוחד עבור בעיות נשימה ואיכות השינה. עוד בהקשר ליונים שליליים נציין שהם מתחברים למזהמים אווירניים ובכך מכבידים עליו וגורמים לו לצנוח – עובדה שמונעת משלל חלקיקים מזהמים להגיע לדרכי הנשימה.

מה הופך את מנורת המלח לכה מיוחדת?

מנורות מלח פולטות לאוויר רסס מלח שמטהר את הריאות, כך שבזכות מנורה קטנה זוכים ליהנות מהאוויר החיוני שמצוי באופן טבעי במערות המלח – אוויר רווי במינרלים, קרי ברום, נתרן כלורי וכדומה. כמו כן, מנורת המלח פולטת לאוויר גם יונים שליליים, שבנוסף לנאמר הם מאפיינים אזורים שסמוכים למפלים ולהרים גבוהים. מכאן שאותו רסס שנפלט מהמנורה מקל על דרכי הנשימה, משרה אווירה נעימה ומנקה את האוויר מחיידקים. מתעניינים לגבי מנורת מלח מחיר? ובכן לעומת הערך הרב המחיר שולי, כאשר לצד טווח נרחב של מחירים גם תמצאו טווח נרחב של עיצובים.

ייעוד וקהל יעד

חשיפה לאוויר רווי ברסיסי מלח אידאלית עבור כל מי שסובל ממחלות נשימה, מנחירות ומעישון מרובה, אך בהחלט לא רק, אלא לכל אחד מומלצת מנורת מלח, וזאת כי תמיד חשוב לטהר את הריאות, לחוש באנרגיות טובות, לעשות משהו עם העובדה שכל היום נמצאים בסביבה של מחשבים ומכשירים ניידים ואף תמיד טוב לחזק את מערכת החיסון. עוד נציין שהטיפול אפשרי לא רק למבוגרים ולילדים, אלא גם לתינוקות שנוטים לסבול רבות משלל בעיות שנוגעות למערכת הנשימה, ולו כי הם מתקשים להתמודד עם החורף הראשון ואין ביכולתם לכייח באופן עצמאי ליחה. אי לכך בין היתר תמצאו מנורת מלח לתינוק – כי מגיע לו הטוב ביותר ולכם ההורים מגיע לישון.

אופן השימוש במנורת מלח

ממש כפי שמלח הנו תבלין לא מתוחכם אך כה מהותי, כך גם התפעול של מנורת מלח. כל שצריך לעשות זה לחבר אותה לחשמל ולשהות במרחב שבו היא נמצאת. באופן שכזה נהנים מאווירה נעימה ומשלל יתרונות בריאותיים. המלח שנפלט לאוויר (באמצעות פעולת החימום) עושה לבדו את העבודה. שנרחיב? הוא סופח נוזלים, מרחיב את דרכי הנשימה, מייעל את ניקוז הסימפונות, מסייע למנוע דלקות וזיהומים במערכת הנשימה והוא הופך את הליחה ליותר דלילה, כאשר גם מבחינה נפשית נמצא לא מעט עדויות שמצביעות על הקשר הישיר שבין המלח להפגת מתחים.

פתרון מתבקש

מכאן שאם מייחלים לסביבה נקייה מחיידקים, אם מבקשים לתרום למערכת הנשימה ואם מבקשים ליהנות ממה שיש לטבע להציע לנו ובו זמנית לא רוצים להשקיע רבות, לא רוצים לצאת מהבית ובטח שלא רוצים תופעות לוואי של תרופות קונבנציונאליות, מנורת מלח טיפולית בהחלט יכולה לתת מענה.

 

מנורות מלח מומלצות

Syntus 2

מנורת מלח קיר

Simply Genius

מנורת לילה מלח לחדר שינה

Levoit

מנורת מלח מההימלאיה

למידע נוסף על מנורת מלח השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן