חדר מלח בדרום

חדרי מלח הינם חללים שבנויים רובם ככולם ממלח נקי (נתרן כלורי בריכוז יונים אידיאלי). מדובר בטיפול אלטרנטיבי משלים המיועד לסובלים ממחלות נשימה או חולשה של הריאות. נסביר מה עומד מאחורי הרעיון של חדר המלח, מה הוא מציע ומדוע הוא מומלץ.

למה חדר מלח?

פעם, את מרבית המלח הפיקו באמצעות כריה (במכרות מלח). המלח משמש בתחום הרפואה האלטרנטיבית כבר כמה מאות שנים, והוא בעל סגולות המשמשות לטיפול משלים בסובלים מבעיות במערכת הנשימה, ולטיפול אלטרנטיבי לשם חיזוק המערכת החיסונית. מדובר בטיפול טבעי שמסייע מאוד הן לילדים והן למבוגרים, וזאת בתיאום עם רופא המשפחה או עם רופא מומחה.

איך עובד תהליך הטיפול בחדרי מלח

השהות בחדרים המיוחדים מרגיעה ומשחררת. נוכחות של מרכיבי המלח (נתרן מצד אחד וכלור מצד שני) גורמת לתוספת יונים שליליים באוויר באמצעות רסס עדין. למלח סגולות ספיחת נוזלים, ועל כן הוא משמש ברפואה האלטרנטיבית לייבוש נוזלים המצטברים בריאות, ולכן הוא מומלץ לסובלים מבעיות במערכת הנשימה. מכיוון שהמלח הינו מרכיב טבעי, אין תופעות לוואי שמגבילות את הטיפול.

הגיע הזמן לנשום נקי – חדרי מלח

חלקים נכבדים באזורי הארץ ידועים כלחים מאוד. אזור הדרום מאופיין באוויר יבש הרבה יותר מאשר במישור החוף. הלחות הגבוהה לא רק גורמת להזעה לא נעימה אלא גם מקשה על הנשימה ומכבידה על הגוף. כל מי שסובל מקשיי נשימה, מחלות של דרכי הנשימה, ליחה או אפילו חולשה כללית יכול לנסות את הטיפול המשלים שמציעים חדרי מלח. השהות בחדרים המיוחדים הללו, המלאים גושי מלח איכותיים וטהורים שנחצבו באופן מיוחד, מכניסים אל הגוף אוויר נקי, בשילוב יוני המלח הבריאים. אם אתם מרגישים שהתנועה הסואנת בכבישים ושפע המפעלים פולטי העשן מכבידים על נשימתכם, זה הזמן לחזור ולנשום אוויר נקי.

אזור הדרום מאופיין במזג אוויר חם ויבש, כמעט לאורך כל השנה. מיעוט הגשמים והשטחים הלא מיושבים יוצרים תנאים אידאלים לרגיעה, בריאות לגוף ולנפש. אם אתם רוצים לנסות טיפול משלים בחדרי מלח, לרשותכם חדרי מלח בדרום ברמה גבוהה ביותר. השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ נוסף. רפואה שלמה!

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף