חדר מלח בדרום

חדרי מלח הינם חללים שבנויים רובם ככולם ממלח נקי (נתרן כלורי בריכוז יונים אידיאלי). עצם השהות במקום הינה בעלת ערך רפואי חשוב ביותר. מדובר בטיפול מהפכני שמעניק איכות תרפויטית (רפואית) לכל הסובלים ממחלות נשימה או חולשה של הריאות. נסביר מה בדיוק עובר על הגוף כאשר נכנסים לתוך חדר מלח בדרום, למה האפקט טוב כל כך ואיך עובר התהליך ועוד.

למה חדר מלח?

פעם, את מרבית המלח הפיקו באמצעות כריה (במכרות מלח). עוד מן הזמן הקדום התגלה כי חדרי מלח בדרום, שנוצרו באופן טבעי במכרות, הצליחו לרפא או להפיג סימפטומים שונים של מחלות ריאה. מסופר כי גם נזירים נהגו לסייע לחולים באמצעי אבני מלח ששחררו רסס מלחים עדין. ידוע כי המלח מפחית שיעול, מנקה את הריאות, מפיג ליחה, מסייע לסובלים מאסטמה ואלרגיות, מחזק את מערכת החיסון ועוד. מדובר בטיפול טבעי שמסייע מאוד הן לילדים והן למבוגרים.

איך עובד תהליך הטיפול בחדרי מלח

השהות בחדרים המיוחדים מרגיעה ומשחררת. ברגע שאתם או ילדיכם נכנסים אל חדר מלח בדרום מתחולל תהליך מופלא. נוכחות של מרכיבי המלח (נתרן מצד אחד וכלור מצד שני) גורמת לתוספת יונים שליליים באוויר. הרסס שאותו נושמים עם האוויר הנקי נכנס לריאות ומביא להקלה מהירה. תוך כדי התהליך, המלח סופג נוזלים ומייצר תהליך שמייבש את הריאות מעודפי נוזלים. במילים אחרות, הליחה מופחתת, הנשימה נעשית קלה יותר, תופעות של אסטמה, שיעול, חרחורים וכיוצא בזה, משתפרים במידה ניכרת. מכיוון שהמלח הינו מרכיב טבעי, אין תופעות לוואי שמגבילות את הטיפול.  

הגיע הזמן לנשום נקי – חדרי מלח 

חלקים נכבדים באזורי הארץ ידועים כלחים מאוד. אזור הדרום מאופיין באוויר יבש הרבה יותר מאשר במישור החוף. הלחות הגבוהה לא רק גורמת להזעה לא נעימה אלא גם מקשה על הנשימה ומכבידה על הגוף. כל מי שסובל מנשימה קשה, מחלות של דרכי הנשימה, ליחה או אפילו חולשה כללית, חדרי מלח בדרום יביאו למהפך מורגש היטב. השהות בחדרים המיוחדים הללו, המלאים גושי מלח איכותיים וטהורים שנחצבו באופן מיוחד, מכניסים אל הגוף אוויר נקי, בשילוב יוני המלח הבריאים. אם אתם מרגישים שהתנועה הסואנת בכבישים ושפע המפעלים פולטי העשן מכבידים על נשימתם, זה הזמן לחזור ולנשום אוויר נקי.

אזור הדרום מאופיין במזג אוויר חם ויבש, כמעט לאורך כל השנה. מיעוט הגשמים והשטחים הלא מיושבים יוצרים תנאים אידיאלים לרגיעה, בריאות לגוף ולנפש. אם אתם רוצים לקחת נשימה עמוקה, להרגיש הרבה יותר טוב, לנקות את הריאות ולחזק את הגוף, לרשותכם חדרי מלח בדרום ברמה גבוהה ביותר. אנו מתמחים בסיוע לשפור בכל סוגי מחלות הריאה, לרבות מחלות כרוניות. השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ נוסף. רפואה שלימה!

 

ליעוץ אישי לטיפול בחדר מלח השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן