חדר מלח בצפון

באזור הצפון הפורח, שוכנים חדרים מיוחדים, יוצאים מן הכלל הבנויים לא מבלוקים אלא מ… מלח. אלה הם חדרי מלח בצפון אשר בנויים מלבנים טהורות, בהם התקרה והרצפה ספוגי מלח ואפשר אפילו לשלב מנורות מלחים ייחודיות. מסתבר כי לשהות בתוך חדר מלח בצפון יתרונות בריאותיים מאוד ברורים. נסביר מה כל כך מיוחד בחדרים הללו, למי הם מיועדים, האם זה יקר וכיצד הטיפול המהפכני משפיע לטובה על הבריאות.

באילו מקרים כדאי להשתמש בחדר מלח?

אולי יבוא יום שבו חדר מלח בצפון יוכל לשמש לאירוח כמו בית מלון מיוחד (בדומה למלונות הקרח בחו"ל) אולם בשלב זה, החדרים הללו מיועדים בעיקר לצרכים רפואיים. במיוחד, כדאי להשתמש בחדרים הללו במידה וסובלים מתסמינים של מחלות ריאה, אלרגיות, נשימה כבדה וכיוצא בזה. בין היתר, החדרים הללו מתאימים לטיפול בילדים ומבוגרים הסובלים מאסטמה. התועלת הרפואית מסייעת לאנשים הסובלים מאלרגיות, דלקות בריאה, נוזלים בריאות, ליחה, ברונכיטיס. כמעט לכל סוג של מחלות ריאה, שיעולים כבדים או קשיי נשימה, כדאי לבקר בחדרי המלח הנמצאים בצפון. ההשפעה חזקה מאוד גם על הסובלים מנזלת כרונית ותסמינים לא נעימים של עונות המעבר.

מה הם היתרונות בטיפול בחדר מלח?

ניתן להצביע על מגוון רחב למדי של יתרונות המצפים לכם בתוך חדרי מלח בצפון. קודם כל, מדובר בטיפול טבעי, אשר מחזק את הגוף מבלי להביא לאילו שהן תופעות לוואי. חשוב להבין שהטיפול מבוסס על המלח הטבעי, ללא מרכיבים נוספים. לא נושמים תרופות או חומרים שעלולים לגרום לאלרגיה. במהלך התהליך, הגוף סופג רסס עדין של ריכוז מלחים, עם יונים שליליים. כלומר, אלה יונים שמיבשים את הריאות מבפנים. מעין ניקוז טבעי עדין שתורם לחיזוק כל המערכות. התגלה כי לאחר ביקורים בחדרים הללו הגוף כולו מתחזק וגם מערכת החיסון מתאוששת. ההשפעה הטובה והמבורכת איננה מסתיימת מיד כשעוזבים (ישנה השפעה מתמשכת יותר). כמובן שביקורים חוזרים מביעים עימם השפעה חזקה ושיפור ניכר במיוחד לסובלים מתסמינים ברמה משמעותית. יתרון נוסף – הזמינות. אין צורך לטוס לצורך כך לאתרי מרפא בחו"ל. הכל כאן והכל קרוב.

כמה עולה טיפול בחדר מלח?

אם חשבתם כי צריכים כסף רב על מנת לבקר באותם חדרי מלח בצפון, אנו שמחים לבשר כי אין זה כך. העלות נוחה לכל כיס וסבירה ביותר. תוכלו לפנות אלינו כדי לתאם ביקור ועל מנת לדעת מהי העלות בהתאם למספר הטיפולים הנחוץ לכם.

אזור הצפון הפורח ידוע כסביבה אידיאלית לטיולים ונופש. הגליל, רמת הגולן, הגלבוע, כל המשקים והנוף הנהדר משמחים גוף ונפש. וכעת, אפשר לשלב גם את השהות בחדרי המלח המקצועיים. אצלנו, בנינו סביבה טיפולית מלאת שלווה, עם מלח טהור ויוני כלור ונתרן ברסס עדין. מלאו את פרטיכם ונשמח לייעץ לכם בדבר הטיפול האידיאלי לחיזוק הריאות והנשימה לכם או לילדיכם.

ליעוץ אישי לטיפול בחדר מלח השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן