חדר מלח בשרון

ארוחה ללא מלח חסרת טעם. אבל מסתבר כי הוא טוב לבריאות, לא רק לסלט. אנו מכירים את המלח בתור התבלין הנפוץ ביותר והמקובל ביותר בשלל מטבחים, אבל דעו כי למלח ישנן סגולות מיוחדות המשמשות בתחום הרפואה האלטרנטיבית. חדרי מלח בשרון יכולים להתאים למגוון רחב של גילאים, בהתאם לייעוץ עם רופא המשפחה ומומחים בתחום. נפרט כעת ממה בדיוק בנוי חדר זה, נסביר מיהו קהל היעד והאם הטיפול עוזר גם לילדים.

ממה בנוי חדר מלח?

כימאים מסבירים כי לא כל מלח הינו מלח הבישול שכולנו מכירים. המלח בנוי מסוגי יונים שונים, לרוב יון אחד שלילי ויון אחד חיובי. חדרי מלח בשרון מנויים משני מרכיבים: יונים חיוביים של נתרן ויונים שליליים של כלור. החדר בנוי רובו ככולו מבלוקים או לבנים של מלח שהתגבש. כדאי להדגיש שזהו מלח טהור, נטול כמעט לחלוטין מרכיבים נוספים. בצורה כזאת, הגוף יכול לקלוט את הרסס העדין של יונים הנישאים באוויר. הנשימה של האדים העדינים הללו מהווים חלק מהטיפול המשלים שמציע חדר המלח לסובלים מבעיות במערכת הנשימה.

מי קהל היעד? והאם הטיפול מתאים לילדים?

קהל היעד הטבעי של חדר מלח בשרון הינו כל אדם הסובל מתופעות כאלה או אחרות הקשורות בנשימה כבדה או לחה. הטיפול מתאים לילדים, לבני נוער, למבוגרים ולקשישים, וזאת בתיאום מלא ותוך ייעוץ עם רופא המשפחה או רופא מומחה. מדובר בטיפול אלטרנטיבי לסובלים מאסטמה, מחלות ריאה, נזלת כרונית או ברונכיטיס. גם למחלימים ממחלות ריאה שונות ולכל הסובלים מאלרגיות, השהות בחדר מומלצת. כדאי להדגיש כי זהו טיפול טבעי לחלוטין, כלומר, לא מוסיפים חומרים כימיים מלאכותיים או תרופות, ועל כן יכול להתאים כמעט לכולם.

האם קופת החולים משתתפת בעלות הטיפול?

שאלה מעניינת היא האם חדרי מלח בשרון מוכרים על ידי הרופאים וקופות החולים. הטיפול במלח הוא טיפול אלטרנטיבי משלים שנמצא בשימוש כבר כמה מאות, והשתכלל בשנים האחרונות הודות להתפתחות הטכנולוגיה. בקופות החולים מכירים בטיפול בחדרי מלח וחלק מהקופות מוכנות להשתתף בעלויות הטיפול.
אזור השרון הינו אחד המקומות הפוריים ביותר בארץ. הוא נהנה ממזג אוויר יציב ונוח, לאורך חודשים ארוכים בכל שנה. לרשותכם עומדים חדרי מלח בשרון, תוכלו ליהנות מההשפעה הטבעית של המלח הבריא. החדרים שלנו תוכננו ונבנו במיוחד לצרכים שלכם, וכדי להפיק את המירב מסגולותיו של המלח. מוזמנים למלא פרטים ולקבל את כל המידע על אודות הטיפולים בחדרי המלח.

השאיר לנו פרטי התקשרות לסיוע והמלצה בנוגע לטיפול הרלוונטי עבורכם.

# מאמרים נוספים

נגישות
למידע נוסף