חדר מלח בשרון

ארוחה ללא מלח חסרת טעם. אבל מסתבר כי הוא יפה מאוד לבריאות לא רק בסלט. אנו מכירים את המלח בתור התבלין הנפוץ ביותר והמקובל ביותר בשלל מטבחים. אבל דעו כי למלח ישנן סגולות מיוחדות, רפואיות. התגלה כי חדר מלח בשרון יכול להשפיע לטובה בשלל מצבים רפואיים. באזור השרון, עומדים לרשותכם חדרים מסוג זה שיכולים להתאים עבור מגוון גילאים. נפרט כעת, ממה בדיוק בנוי חדר זה. נסביר מיהו קהל היעד והאם הטיפול עוזר גם לילדים. כמו כן נגלה מה חושבים בקופות החולים והרופאים על סוג זה של רפואה טבעית.

ממה בנוי חדר מלח?

כימאים מסבירים כי לא כל מלח הינו מלח הבישול שכולנו מכירים. המלח בנוי מסוגי יונים שונים, לרוב יון אחד שלילי ויון אחד חיובי. חדרי מלח בשרון מנויים משני מרכיבים: יונים חיוביים של נתרן ויונים שליליים של כלור. החדר בנוי רובו ככולו מבלוקים או לבנים של מלח שהתגבש. כדאי להדגיש שזהו מלח טהור, נטול כמעט לחלוטין מרכיבים נוספים. בצורה כזאת, הגוף יכול לקלוט את הרסס העדין של יונים הנישאים באוויר. הנשימה של האדים העדינים הללו מקלה מאוד על הנשימה ומחזקת את הריאות ואת המערכת החיסונית.

מי קהל היעד? והאם הטיפול מתאים לילדים?

קהל היעד הטבעי של חדר מלח בשרון הינו כל אדם הסובל מתופעות כאלה או אחרות הקשורות בנשימה כבדה או לחה. הטיפול מתאים לילדים, לבני נוער, למבוגרים ולקשישים. יעיל ביותר לסובלים מאסטמה, מחלות ריאה, נזלת כרונית או ברונכיטיס. גם למחלימים ממחלות ריאה שונות ולכל הסובלים מאלרגיות, השהות בחדר מועילה ביותר. כדאי להדגיש כי זהו טיפול טבעי לחלוטין. כלומר, לא מוסיפים חומרים כימיים מלאכותיים או תרופות. אי לכך, הטיפול בטוח גם לאנשים רגישים וכן לאנשים המשתמשים במשאפים או תרופות להקלת הנשימה.

האם קופת החולים משתתפת בעלות הטיפול?

שאלה מעניינת היא האם חדרי מלח בשרון מוכרים כמוצלחים על ידי הרופאים בכלל ועל ידי קופות החולים בפרט. נמצא כי ההשפעה של מלחים על מערכת הנשימה טובה מאוד. ההשפעה ידועה מזה שנים רבות, לפחות כמה מאות שנים אם לא יותר. גם בקופות החולים ממליצים לסובלים מאסטמה לשהות באזורים יבשים וידוע כי מלחים (שעוזרים לייבוש ליחה) מועילים מאוד. בקופות החולים מכירים בטיפול בחדרי מלח וחלק מהקופות מוכנים להשתתף בעלויות הטיפול.

אזור השרון הינו אחד המקומות הפוריים ביותר בארץ. הוא נהנה ממזג אוויר יציב ונוח, לאורך חודשים ארוכים בכל שנה. וכעת, כאשר לרשותכם עומדים חדרי מלח בשרון, תוכלו ליהנות מההשפעה הטבעית של המלח הבריא. החדרים שלנו תוכננו ונבנו במיוחד לצרכים שלכם. ההשפעה הרפואית המיטיבה תחולל פלאים. נשמו עמוק ותרגישו הרבה יותר טוב. מוזמנים למלא פרטים על מנת שנוכל לייעץ לכם כיצד להפיק מכך את מירב התועלת.

 

ליעוץ אישי לטיפול בחדר מלח השאירו פרטים

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

רפואה משלימה

לבעיות הנשימה

ליעוץ וקביעת תורים

Open chat
לקביעת תורים לחצו כאן