חדר מלח

סובלים מבעיות נשימה? טיפול טבעי בחדר מלח יסייע לכם בהקלה במערכת הנשימה ולחיזוק המערכת החיסונית!

ליעוץ וקביעת תורים השאירו פרטים

למה חדרי מלח?

חדרי מלח הם ממש כפי ששמם מרמז – חדרים שלמים שעשויים ממלח איכותי שמכיל יותר מ98% כלור ונתרן. כאשר אלו חודרים לדרכי הנשימה (באמצעות תרסיס דק שמופק באופן טבעי) הם מועילים באופן ניכר, בעיקר למבוגרים ולילדים שסובלים ממגוון בעיות נשימה ושמבקשים לחזק את מערכת החיסון.

חדרי המלח שלנו כוללים אריחים שמכילים מלח ואף הרצפה עצמה עשויה ממלח, כך שמכל עבר מוקפים ברסיסי מלח איכותי. במקביל, שואבים את האוויר הראשוני שמצוי בחדר, כך שהמטופלים נהנים מאוויר נקי רווי במלח. מכאן שניתן ליהנות מתנאים שמאפיינים מכרות מלח טבעיים ואף הרבה יותר מכך, פשוט כי חדר מלח מציע ערך מוסף: הבקרה הרבה יותר גבוהה והתנאים מאוד נוחים עבור שהייה. למה הכוונה? לצד ריהוט משלים כמו מנורת מלח, אנו מפזרים חלקיקי סודיום כלוריד שנעים בין 0.5 ל 5 מיקרון, עובדה שמאפשרת משחק עם ריכוזים ובכך מסייעת להעניק מענה אישי ומדויק.

שאלות נפוצות

המטרה העיקרית של חדר מלח היא לסייע בטיפול בדרכי הנשימה והקלה לילדים ומבוגרים בעלי בעיות בדרכי הנשימה כמו אסטמה, ברונכיטיס, נזלת כרונית, נזקי עישון ומחלות אלרגיות של מערכת הנשימה.

חדר מלח אידאלי עבור כל מי שסובל מבעיה בדרכי הנשימה, כולל בעיות שנוגעות לנחירות, אלרגיה, שקד שלישי, פוליפים, דלקת ריאות וברונכיט. כמו כן, מדובר בכלי יעיל ביותר עבור חיזוק מערכת החיסון, וזאת כי הרסס של הנתרן והכלור מנקה ביסודיות את מערכת הנשימה.

אם נבקש לתמצת את הרעיון הרפואי שעומד מאחורי חדרי מלח, נבהיר שריכוז גבוה של מלח (נתרן כלורי) מעלה את אחוז היונים השליליים שמצויים באוויר ובו זמנית סופח נוזלים שמצויים בריאות – עובדה שמסייעת להקל על מגוון בעיות נשימה, קרי אסתמה וליחה כרונית, וזאת באמצעות שחרור ליחה ונוזלים מאזור דופן הריאה.

ברשותינו מרכזי טיפולים בכל הארץ
צרו איתנו קשר ואנחנו נתאם טיפול באזור הקרוב ביותר אליכם

מוצרי מלח

לקוחות ממליצים

לפגישת יעוץ בחינם השאירו פרטים

הטיפול הטבעי לבעיות נשימה

ליעוץ וקביעת תורים